Kategorie

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Telefon:+420 775 101 466

Telefon:info@bazenova-chemie.com

Dovolena

V období od 15.8.2018 - 31.8.2018 probíhá dovolená z důvodu rekonstrukce elektroinstalací a modernizace našeho skladu. Veškeré objednávky vytvořené v tomto období budou vyřizovány postupně od 3.9.2018.Velice se omlouváme za vzniklou situaci způsobenou již zmíněnou modernizací, díky které budeme moci vyřizovat Vaše objednávky ještě rychleji než doposud. Děkujeme za pochopení.

Proč nakupovat u nás?

 

Kvalitní chemie pro Váš bazén

Nabízíme jen kvalitní a prověřenou bazénovou chemii od českého výrobce GRADIENT EKO. S touto chemií budete mít křišťálově čistou a především zdravotně nezávadnou vodu ve Vašem bazénu.

 

Návody a dávkování

Veškeré návody a dávkování chemie do bazénu naleznete detailně rozepsané u každého produktu a můžete tak jednoduše zjistit co a jakém množství je třeba zakoupit. Stejně podrobné návody a dávkování jsou uvedené na každém obalu vše našich přípravků.

 

Garance spokojenosti

Nad rámec zákona nabízíme vrácení zboží až do 30 dnů.

 

Kompletní informace

U každého produktu naleznete kompletní a detailní informace o každém zboží.

 

Odborné poradenství

Velice rádi Vám poradíme s výběrem vhodné bazénová chemie na tel. čísle +420 775 101 466 nebo na emailu info@bazenova-chemie.com.

 

Dopravné zdarma

Při objednávce na 1500Kč máte dopravné zdarma.

 

Manipulační poplatky

U nás neplatíte žádné manipulační poplatky. V košíku hned vidíte částku za Vaše zboží i dopravným (případně bez).

 

Respektujeme Vaše soukromí

Vaše osobní data používáme pouze pro účely vyřízení Vaší objednávky. V žádném případě nejsou předány třetí straně. K Vašemu soukromí přistupujeme seriózně, obezřetně a s respektem.