Kategorie

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Telefon:+420 775 101 466

Telefon:info@bazenova-chemie.com

Dovolena

V období od 15.8.2018 - 31.8.2018 probíhá dovolená z důvodu rekonstrukce elektroinstalací a modernizace našeho skladu. Veškeré objednávky vytvořené v tomto období budou vyřizovány postupně od 3.9.2018.Velice se omlouváme za vzniklou situaci způsobenou již zmíněnou modernizací, díky které budeme moci vyřizovat Vaše objednávky ještě rychleji než doposud. Děkujeme za pochopení.

Chlor šok 1 kg

http://bazenova-chemie.com/86-thickbox_default/chlor-sok-1-kg.jpg Zobrazit v plné velikosti

Extra silný granulát chlor šok pro chlorovou dezinfekci vody s okamžitým účinkem. Používá se k rychlému navýšení koncentrace volného chloru v bazénech a vířivých vanách. Oproti ostatním ,na našem trhu dostupným přípravkům, obsahuje cca. 65% aktivního chloru. Díky tomu je nižší dávkování a tím vydrží mnohonásobně déle než ostatní. Za naši super cenu tak dostanete kvalitní přípravek na celou sezónu.

Více informací

Dostupnost: skladem

181,00 Kč

Dávkování:

  1. upravte pH vody přípravkem PH MÍMUS nebo PH PLUS na hodnotu 6,8-7,4
  2. pro velmi tvrdou vodu použijte přípravek na stabilizátor tvrdosti
  3. při prvním použití dávkujte 15 g/m3 vody
  4. udržovací dávkování 3 g/m3/den - je třeba meřit hladinu volného chloru
  5. při výskytu řas dávkujte jednorázově 35 g/m3 vody

 

Přípravek rozmíchejte v nádobě s vodou a rozmíchaný rozlijte po hladině. Aplikace je třeba provádět při zapnuté filtraci ( cirkulaci vody ) min 3 hodiny, aby přípravek řádně rozmíchal v celém objemu bazénu. Používejte výhradně bez osob v bazénu. Kontrolujte hladinu volného chloru ve vodě. Voda je připravena ke koupání při hodnotě volného chloru 0,6 mg/l.

  • Typ chlorové tablety/granulát
  • Hmotnost 1 kg
  • Forma granule