Kategorie

Rychlý kontakt

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Telefon:+420 775 101 466

Telefon:info@bazenova-chemie.com

Dovolena

V období od 15.8.2018 - 31.8.2018 probíhá dovolená z důvodu rekonstrukce elektroinstalací a modernizace našeho skladu. Veškeré objednávky vytvořené v tomto období budou vyřizovány postupně od 3.9.2018.Velice se omlouváme za vzniklou situaci způsobenou již zmíněnou modernizací, díky které budeme moci vyřizovat Vaše objednávky ještě rychleji než doposud. Děkujeme za pochopení.

Bezchlorová dezinfekce whirlpool 1l

http://bazenova-chemie.com/32-thickbox_default/bezchlorova-dezinfekce-whirlpool-1l.jpg Zobrazit v plné velikosti

Bezchlorová dezinfekce whirlpool se používá k ochraně vody ve všech typech vířivých van - venkovní, vnitřní, klasické a přenosné. Má výrazný a dlouhodobý účinek, který zabraňuje růstu řas a výskytu mikroorganismů. Vodu udrží křišťálově čistou po celou sezónu a je vhodný i pro profesionální využití.

Více informací

Dostupnost: skladem

219,00 Kč

Dávkování:

  1. Je třeba upravit pH vody na hodnotu 6,8-7,4
  2. dávka při prvním napuštění činí 250 ml / 1 m3
  3. udržovací dávka 100 ml / 1 m3  -  1x za 7-14 dní dle zatížení

 

Aplikace je třeba provádět při zapnuté filtraci ( cirkulaci vody ), aby přípravek řádně rozmíchal v celém objemu bazénu. Používejte výhradně bez osob v bazénu. Voda je připravena ke koupání po řádném promíchání v celém objemu bazénu. Pro lepší a delší udržení kvality vody doporučujeme aplikovat s Krystalpool Oxi a dle návodu kontrolovat pH vody.

Čas potřebný pro biocidní účinek: 30 min.

  • Typ dezinfekce
  • Hmotnost 1 kg
  • Forma roztoky